Ve yeni blog sezonunu birbirinden heyecanlı oyunlarla açıyorum!

İlk oyunumuz şöyle:

1. Sezonun ilk blog yazısı için bana şahane bir konu öneriyorsunuz. Önerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazıyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama yok. Nasıl bir yazı okumak istediğinizi düşünün, hayal gücünüzü kullanın, mümkün olduğu kadar çok eğlenin. Ya da çok ciddi bir konu önerin.

2. Öneriler için son tarih 6 Ekim Pazar.

3. 7 Ekim Pazartesi günü katılan herkesin isimlerini bir torbaya doldurup çekiliş yapıyorum ve kazanan şanslı okura imzalı bir kitap hediye ediyorum.

4. İlk blog yazısı için konuyu ise öneriler arasından kendim seçiyorum ve o öneriyi yapan şanslı okura da  imzalı bir kitap hediye ediyorum. (Aynı öneri birden fazla kişiden geldiyse, ilk yazan kitabı kazanır!)

Bakalım başıma neler gelecek, heyecanla bekliyorum...

 

Not:

Şimdiden nefis yorumlar gelmeye başladı ancak “Çok zor yerden sormuşsun,” diyen arkadaşlar da var. O yüzden ilave ediyorum: Çok derin konular bulmak zorunda değilsiniz. Yazarlıkla, edebiyatla alakalı olması da şart değil. “En sevdiğin filmi yaz,” ya da ne bileyim, “Kahve mi içersin, çay mı, onu anlat,” deseniz de gayet şahane olur. Yazmayanlara söylüyorum. Hadi siz de yazın.